ZACZNIJ PRACĘ, JAKO DOSTAWCA – SZYBKO I BEZ MASY FORMALNOŚCI!

Praca stała czy dodatkowa? Dostarczanie na rowerze, hulajnodze, a może samochodem? Praca z grafikiem czy bez? Ile aplikacji, tyle możliwości! Na szczęście w City Drive możesz wybierać z ogromnej ilości aplikacji i znaleźć tę, która idealnie spełni Twoje wymagania i oczekiwania!

Zastanawiasz, którą aplikację wybrać i jak zacząć w niej pracę? W tym artykule pokrótce przedstawimy Ci każdą obsługiwaną przez nas platformę. Sam zdecydujesz, w której chcesz pracować, a jeśli w trakcie czytania w Twojej głowie pojawią się pytania, na które nie znajdziesz tu odpowiedzi – skontaktuj się z nami! W każdej aplikacji zatrudniamy setki kurierów i jak nikt inny zapoznamy Cię z systemem ich działania.

Nieważne, w jakim regionie Polski mieszkasz. Jest to duże lub średniej wielkości miasto? Zapraszamy do pracy! Popularność aplikacji dostawczych w ostatnich latach sprawiła, że rozwijają się w błyskawicznym tempie i z miesiąca na miesiąc wydłuża się lista miast, w których działają. Leszno, Kołobrzeg, Krosno, Tarnowskie Góry, Janki czy Raszyn… mamy tam swoich kurierów!

Uber Eats 

Najpopularniejsza aplikacja dostawcza w Polsce. Uber Eats współpracuje z restauracjami w każdym większym mieście w kraju!

Pracując w tej aplikacji zarabiasz na każdej dostawie. Bonusy, premie, napiwki? Jasne! Praca w na tej aplikacji daje Ci możliwość zarobków rzędu 1500 złotych tygodniowo. Apka umożliwia Ci pracę, kiedy chcesz, w trakcie godzin jej działania, czyli między 11:00 a 23:00).

Możesz poruszać się autem, rowerem, skuterem, motocyklem, a nawet hulajnogą! Potrzebny sprzęt to torba termiczna – np. z logo Uber Eats.

Wypłaty otrzymujesz co tydzień, a prowizja to jedyne 15 zł.

Zainteresowany/a? Wypełnij formularz: https://city-drive.pl/uber-eats/

 

Glovo

W tej aplikacji możesz dostarczyć praktycznie wszystko – posiłki z restauracji, kwiaty z kwiaciarni, leki, dokumenty, a nawet zapomniane z domu klucze!

Zarobki w apce wahają się w granicach kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za godzinę! Zarabiasz na każdej dostawie, dodatkowo możesz liczyć na stawki godzinowe i liczne bonusy.

W Glovo pracujesz, kiedy chcesz, według zarezerwowanego grafiku.

Możesz poruszać się autem, rowerem, skuterem, motocyklem, a nawet hulajnogą!

Potrzebny sprzęt to torba termiczna, którą otrzymasz od Glovo – możesz ją też kupić u nas.

Wypłaty otrzymujesz co tydzień lub dwa tygodnie, a prowizja to jedyne 30 zł.

Wybierasz Glovo? Wypełnij formularz:

Glovo

Stuart

To francuska platforma przewozowa, służąca do zamawiania jedzenia z restauracji, zakupów ze sklepów i przesyłek kurierskich.

Twoje wynagrodzenie zależy od tego, jak daleko musisz się udać, aby dostarczyć zamówienie – im dłuższa trasa, tym większa kasa. Każdy przejechany kilometr Stuart mnoży przez specjalny mnożnik, więc możesz liczyć na solidny zarobek. A jeśli chcesz zarobić jeszcze więcej, skorzystaj z opcji multidropów i dostarczaj kilka przesyłek naraz!

Możesz pracować rezerwując grafik. Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem czy motocyklem! Potrzebny sprzęt to terminal oraz torba termiczna. Sprzęt możesz uzyskać od zespołu wsparcia Stuart lub nabyć na własną rękę (np. u nas!).

Wypłaty otrzymujesz co tydzień.

Chcesz być Stuwies? Wypełnij formularz https://city-drive.pl/stuart/

DeliGoo 

To polska firma, która współpracuje z wieloma sklepami i restauracjami już w 26 miastach

W DeliGoo zarabiasz stałą stawkę gwarantowaną. To praca stała i pewna.

Pracujesz w godzinach, które ustalane są zgodnie z Twoją dyspozycyjnością. Ważne, abyś stawiał się do pracy punktualnie, w zarezerwowanych przez siebie godzinach!

Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem, motocyklem, a nawet hulajnogą!

Na start otrzymujesz całkowicie darmowy sprzęt.

Wypłaty otrzymujesz raz na 2 tygodnie.

Daj sobie szansę i wybierz pracę w DeliGoo – wypełnij formularz: https://city-drive.pl/deligoo/ 

Bolt Food

To nowa aplikacja, wypuszczona przez markę Bolt w 2020 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w obliczu pandemii. Praca w niej polega na dostarczaniu posiłków z restauracji prosto pod drzwi klienta.

Jako kurier Bolt Food, możesz liczyć na średnio 25 do 30 zł za godzinę pracy. To całkiem solidna stawka. W okresach dużego zapotrzebowania możesz liczyć na bonusy!

Pracujesz, kiedy chcesz, bez grafiku. Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem, motocyklem, a nawet hulajnogą! Torbę termiczną możesz kupić u nas. Zadzwoń!

Wypłaty otrzymujesz co tydzień.

Uważasz, że Bolt Food to strzał w 10? Wypełnij formularz: https://city-drive.pl/bolt-food/

Xpress -> delivery

To polska platforma służąca do dostarczania zakupów  ze sklepów e-commerce, takich jak IQOS i  CCC.

Zarabiasz stałą stawkę za każde zamówienie  – 13,30 lub nawet 57 zł! Jeśli kurs okaże się dłuższy niż 7 km, dostaniesz dopłatę za kilometry. Jednocześnie możesz wykonać 7 dostaw, a to oznacza 7-krotną stawkę!

Póki zleceń nie ma dużo, jest to praca dorywcza, którą z powodzeniem możesz pogodzić z pracą w innej aplikacji.

Do pracy potrzebujesz środka transportu, który umożliwi Ci swobodne przewożenie paczek o różnych gabarytach – najlepiej auta. Po akceptacji zamówienia masz 1 godzinę na odbiór paczki ze sklepu. Następnie umawiasz się z klientem na wygodną dla Was obojga godzinę, w której przywieziesz paczkę, lub jedziesz do niego od razu. Ważne, aby dostawa odbyła się tego samego dnia (ewentualnie następnego, jeśli zamówienie złożono tuż przed godziną 18:00).

Wypłaty otrzymujesz, co dwa tygodnie, a prowizja to tylko 39 zł!

Chcesz expressowo dostarczać zamówienia w nowoczesnej aplikacji? Wypełnij formularz: https://city-drive.pl/xpress-delivery/

Wolt

To aplikacja, w której dostarczasz posiłki z restauracji, ale nie tylko!

Pamiętaj, że w Wolt zostaniesz zawsze nagrodzony za ilość kursów i pokonany dystans! Kursy dłuższe niż 1,5 km są dodatkowo premiowane.

Możesz dostarczać autem, rowerem, skuterem czy motocyklem!

Wypłaty otrzymujesz co tydzień lub 2 tygodnie – sam możesz wybrać.

Poczuj wolność i swobodę z Wolt. Wypełnij formularz: https://city-drive.pl/wolt/

Duży wybór i mętlik w głowie? Pamiętaj, że nasi pracownicy czekają codziennie na Twoje pytania – zadawaj je w dowolnej formie, przez messengera, dzwoniąc lub pisząc e-mail!

Sprawdź nasz fanpage na facebooku, gdzie pojawiają się nowinki i uaktualnienia dotyczące aplikacji! Bądź na bieżąco i nie przegap #hotnews!