Telegram – dołącz do naszych grup i bądź na bieżąco!

Telegram to nowa platforma która podbija świat. Coraz więcej nowych użytkowników dołącza do komunikatora. Bądź jednym z nich i dołącz do grupy City Drive. 

SPIS TREŚCI

Co to jest Telegram?

Telegram to coś więcej niż tylko komunikator. Wygodna funkcjonalność, wieloplatformowość i szybkość to tylko część zalet, które sprawiają, że jest wygodny do osobistej komunikacji i pracy. Oprócz oczywistej i znanej funkcjonalności, Telegram ma wiele przydatnych funkcji, o których nie wszyscy wiedzą. O 6 takich funkcjach mówimy w artykule.

1. Czaty głosowe

U szczytu popularności Telegram wdrożył funkcjonalność czatów głosowych i od tego czasu stale poprawia tę opcję. Czat głosowy jest dostępny dla administratorów dowolnych grup i kanałów.

Każdy może dołączyć do czatu, gdy jest aktywny. Czat głosowy można również zaplanować na określony czas, w którym to przypadku członkowie grupy otrzymają powiadomienie o rozpoczęciu czatu.

Więcej opcji czatów głosowych w Telegramie:

-możesz zapisać nagranie jako plik audio,

-istnieje opcja redukcji szumów, która poprawia jakość dźwięku w rozmowie,

-od niedawna dostępna jest opcja nadawania ekranu.

2. Grupowe rozmowy wideo

Kolejnym trendem nowoczesności są wideokonferencje. W czerwcu 2021 r. Telegram dodał możliwość przekształcania czatów głosowych w wideokonferencje. Podczas wideokonferencji liczba uczestników nie może przekraczać 30 osób w tym samym czasie (pierwsze 30 osób, które połączyły się z czatem). Telegram cały czas się rozwija i w planach jest zwiększenie limitu osób.

3. Demonstracja ekranu

Jest to kolejna funkcja, na którą długo czekali użytkownicy komunikatora. W czatach głosowych można nie tylko przełączyć się na tryb wideokonferencji (włączając przednią lub główną kamerę smartfona), ale także przesyłać ekran do innych uczestników czatu.

4. Szybkie nagrywanie głosu

Te funkcje przypadną do gustu miłośnikom wiadomości głosowych. Zwykle musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk z ikoną mikrofonu, aby nagrać wiadomość Audio. W Telegramie można to zrobić łatwiej i szybciej. Wystarczy, że otworzysz dowolny dialog i przytrzymasz telefon przy uchu. Zabrzmi krótki sygnał, po którym możesz zacząć mówić.

5. Opóźnione lub ciche wysyłanie wiadomości

Opóźnione i ciche wiadomości są przydatnymi opcjami dla osób, które pracują w nocy. Podajmy przykład – chcesz poprosić kolegę o przesłanie raportu z kampanii reklamowej rano, ale jest 3 nad ranem. Zamiast zapisywać sobie zadanie lub przypominać o poranku, po prostu piszesz wiadomość na czacie ze współpracownikiem i planujesz wysłanie jej o 9 rano. Fajnie co?

Aby zaplanować wysłanie wiadomości, napisz ją i przytrzymaj przycisk wysyłania. Otworzy się menu, w którym musisz wybrać opcję ,,Wyślij później” i ustawić żądany czas.

6. Grupowanie okien dialogowych według folderów

Grupowanie czatów w folderach pozwala uporządkować wszystkie ważne kanały i czaty w komunikatorze. Ta opcja jest przydatna, jeśli prowadzisz wiele projektów, z których każdy ma kilka czatów, a także jeśli chcesz śledzić kanały z wiadomościami branżowymi, a nawet jeśli masz prywatne czaty… łatwo jest się w tym wszystkim pomylić i stracić ważne informacje, a grupowanie rozwiązuje te problemy.

Aby utworzyć folder, przytrzymaj ikonę Czaty, a następnie wybierz opcję Utwórz folder.

Jeszcze nie dołączyłeś/aś do Telegrama? Zrób to szybciej i ciesz się z funkcjonalności komunikatora.

Już jesteśmy na Telegramie! Zapraszamy i Ciebie do naszych grup:
https://t.me/citydrivepartner – City Drive
https://t.me/woltpolska – Wolt Polska – dostawcy, kurierzy
https://t.me/stuartpl – Stuart Polska – dostawcy, kurierzy
https://t.me/glovocitydrive – Glovo Polska – dostawcy, kurierzy
https://t.me/jushzabka – Żabka Jush – dostawcy, kurierzy
https://t.me/boltfoodpolska – Bolt Food – dostawcy, kurierzy