PRACA GLOVO OPINIE – ILE ZARABIA KURIER? SPRAWDŹ!

Jak zacząć pracę w Glovo? Jak pracować w Glovo? Ile zarabia kurier Glovo? Te pytania słyszymy bardzo często, dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na nie na naszym blogu. Zdradzimy Wam zarobki kurierów pracujących w aplikacji i pokażemy opinie kurierów o pracy w Glovo!

SPIS TREŚCI

Praca w Glovo

Wielu naszych kurierów traktuje pracę w aplikacjach, jako główne źródło dochodów. Nie dziwi nas to – jest to świetna metoda na zarabianie. Praca w Glovo to ciągła aktywność, wiele wyzwań związanych z różnymi dostawami i poznawanie nowych ludzi. Poza przyjemnymi i łatwymi zadaniami to również spora odpowiedzialność – to od kuriera zależy, czy klient będzie zadowolony. Musi on dostarczać zamówienie szybko, ale i z dużą starannością – w końcu danie powinno dotrzeć ciepłe i nieuszkodzone.

Kurier Glovo – opinie o pracy

Praca w Glovo zbiera zazwyczaj pozytywne opinie. Wiadomo, że może nie jest to praca marzeń, ale jest to idealny sposób na dodatkowy zarobek! Każdy kurier Glovo w swoich opiniach docenia to, że zamówienia wpadają często, a wynagrodzenie jest zadowalające.

Oto opinie o pracy, które powtórzył niejeden kurier Glovo:

  • łatwa i prosta w obsłudze apka,
  • brak szefa – sam decydujesz, kiedy pracujesz,
  • przy częstym jeżdżeniu możliwość łapania lepszych bloków i dodatkowych zleceń,
  • sprawna rekrutacja.

Jesteś kurierem Glovo? Czekamy na Twoje opinie!

Praca Glovo – zarobki  

Na pewno Twoją pierwszą myślą jest – ile zarabia kurier Glovo? Zarobki za pracę w Glovo zależne są od kilku kwestii – obowiązująca w danej porze dnia stawka gwarantowana, bonusy, mnożnik czy tzw. questy. Ilość dostaw, jakie jesteś w stanie w danej godzinie wykonać, zależy od Twojego tempa, zapotrzebowania, środka transportu i pogody. Szacuje się, że wynosi ona od 2 do 4 w ciągu godziny. Uśredniając – kurierzy zarabiają około 25 zł na godzinę.

Zacząć zarabiać możesz już kilka dni po rejestracji – wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na kurierów w danym mieście. Pracujesz wtedy, kiedy chcesz i możesz – aplikacja udostępnia Ci grafik z wolnymi godzinami, które rezerwujesz sobie zgodnie z własnymi preferencjami.

Im więcej zarezerwowanych godzin, tym większe zarobki Glovo!

Im dłużej pracujesz, tym więcej lepszych bloków dostajesz. Lepsze bloki to te w godzinach wysokiego zapotrzebowania, w których mnożnik jest wyższy niż w pozostałych porach dnia. Pora obiadowa oraz weekendy pozwalają zdobyć najwięcej punktów doskonałości, które dają Ci większe możliwości rezerwowania bloków czasowych i zarabiania pieniędzy.

Zatem, czy praca w Glovo jest opłacalna? Oczywiście! Nie bez powodu Glovo zatrudnia ponad 4000 kurierów w Polsce! A ile zarabiają najlepsi dostawcy Glovo? W City Drive ponad 5 tysięcy złotych za 2 tygodnie pracy.

 Jak pracować w Glovo?

 

 

 

Aby pracować w Glovo, masz dwie opcje – współpracujesz z partnerem lub zakładasz własną działalność. Jaka jest różnica? Już tłumaczymy! Przy własnej działalności sam pilnujesz opłacanie składek ZUS. Dołączając do partnera flotowego, masz gwarancję pełnej opieki oraz bezpieczeństwa. Czy partner pobiera prowizję? No tak! Pracujemy i otrzymujemy za to zapłatę. Tak samo jak ty!

Jaki partner dba o swoich kurierów w Glovo? Hmm to chyba oczywiste, że City Drive! Zapewniamy w pełni legalną pracę na jasnych zasadach, oferujemy jedno z najtańszych rozliczeń, elastyczny grafik pracy, atrakcyjne dodatki i zwrot połowy VAT za paliwo oraz wszystkie niezbędne do pracy akcesoria. Nie pracujesz w danym tygodniu? Nie pobieramy prowizji!

 

 

 

 

Jak zacząć pracę w Glovo?

To proste, ale zanim przejdziemy do konkretów, musimy powiedzieć o wymaganiach. Czy praca Glovo jest dla Ciebie? Tak, jeśli masz pojazd (swój lub wynajęty) i smartfon z dostępem do internetu! Pamiętaj, że rower elektryczny możesz wynająć u nas!

A teraz przejdźmy do szczegółów: 

  1. Zarejestruj się w naszym panelu kuriera.
  2. Zarejestruj się na stronie Glovo. Tutaj masz link:

    https://couriers.glovoapp.com/pl/?utm_campaign=3PL-115

  3. Podpisz z nami umowę – znajdziesz ją w panelu, w którym masz już konto! 
  4. Przejdź szkolenie online z Glovo, odbierz swój plecak termiczny, odpal apkę i ruszaj!

Odwiedź naszego Facebooka i bądź na bieżąco – https://www.facebook.com/citydrivepartner

Mamy też grupę dla kurierów Glovo, zerknij i zobacz, jak wygląda życie Gloverów – https://www.facebook.com/groups/polskaglovo