Niezależnie od kraju, w którym jesteś, tę aplikację zna każdy. Jesteśmy pewni, że przynajmniej raz w życiu jechałeś Uberem lub taxi, które nazwałeś Uber, bo sama nazwa została tak spopularyzowana, że nawet jeśli zamawia się przejazd przez inną apkę, to i tak mówi się, że to Uber. To jest dopiero popularność, co? 

Dzisiaj opowiemy Ci o tym, jak wygląda praca na Uber. Poznasz warunki, zarobki i opinie. Czy praca na Uberze bez samochodu jest możliwa? Tak, szczegóły zdradzimy niżej 😉

Jak wygląda praca na Uberze?

Uber to nic innego, jak aplikacja przewozowa na smartfony. Łączy kierowców i pasażerów – Klient zgłasza w aplikacji potrzebę przejazdu, a Ty – jeśli jesteś w pobliżu, możesz to zamówienie przyjąć. Wszystko odbywa się automatycznie i bardzo szybko. Po akceptacji przejazdu Twój przyszły pasażer widzi informacje o szacowanym czasie dojazdu kierowcy, marce samochodu, numer rejestracyjny, Twoje zdjęcie, dane kontaktowe i ocenę (ustaloną na podstawie liczby gwiazdek, jaką przyznają Ci pasażerowie).

Ty zaś – od strony kierowcy, wiesz po kogo jedziesz (i jaką ten ktoś ma ocenę), w jakie miejsce i najważniejsze… za ile. W aplikacji widać wszystko – ceny za kurs i aktualne mnożniki.

Wiesz już, jak wygląda praca na Uberze, ale chcesz więcej informacji? Okej!

Opłata za przejazd pobierana jest zgodnie z wybraną wcześniej metodą płatności. System zarządzający zleceniami jest inteligentny i gdy tylko skończysz zlecenie w okolicy, w której ktoś inny chce zamówić przejazd, to masz możliwość przyjęcia go podczas jazdy jeszcze z innym pasażerem.

Uber zarobki

Traktując jazdę Uberem, jako dodatek do stałej pensji możesz zarobić nawet kilkaset złotych tygodniowo – pamiętaj, że mowa tu o kilku godzinach pracy!
Jeśli zdecydujesz się na pracę w pełnym wymiarze godzin, Twoje zarobki Uber mogą być naprawdę pokaźne! Nasi najlepsi kierowcy mają zarobki blisko 6-7 tysięcy złotych miesięcznie. Niemożliwe? A jednak! W Uber jeździsz nie tylko z mnożnikami, ale również z wieloma promocjami i bonusami, dzięki którym zarobki Uber znacząco rosną.

Praca w Uber nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Przejazd z mnożnikiem oznacza, że końcowy koszt przejazdu zostanie przemnożony o wartość tego właśnie mnożnika, np. x1,5 (w praktyce – podstawowa cena za kurs wyniosła 23,75 zł, ale udało Ci się złapać przejazd z mnożnikiem x1,5, zatem Twoje wynagrodzenie wzrosło do 35,62 zł!).

Uber praca – opinie

Praca Uber opinie ma różne, bo wszystko zależy od tego, ile i w jakim mieście jeździsz oraz z jakim partnerem współpracujesz. Kierowcy City Drive mają pozytywne opinie o pracy w Uberze. Doceniają to, że warunki są jasne, a zarobki zachęcają do realizowania większej liczby kursów. 

Opinie o pracy w Uberze wskazują też na to, że kierowcy doceniają możliwość łączenia aplikacji. U nas płacisz stałą prowizję + 1% od wypłaty brutto i jeździsz dla kilku aplikacji jednocześnie. Wszystko na jednej umowie.

Praca na Uber – warunki

W Uber pracujesz bez grafiku – to duża wygoda. Swoją pracę możesz dostosować do codziennych spraw. Nie musisz prosić o wolne, czy tłumaczyć się szefowi z gorszego samopoczucia, bo tutaj to Ty sam sobie jesteś szefem! Praca na Uber warunki ma bardzo przejrzyste. Żeby zacząć jeździć, musisz mieć ukończone 20 lat i minimum 2-letnie prawo jazdy kat. B lub wyższe. Twoje auto nie może mieć więcej niż 20 lat, a telefon musi mieć dostęp do internetu. To wszystko.

Jak zacząć pracę? To kilka prostych kroków, przez które przeprowadzimy Cię bez problemu, postępuj zgodnie z nimi i zacznij pracę w ciągu najbliższych dni!

  1. Zarejestruj się w panelu kierowcy, zostaw swoje dane, żeby pracownicy mogli się z Tobą skontaktować i omówić szczegóły współpracy.
  2. Podpisz umowę, którą znajdziesz w panelu!
  1. Zarejestruj się jako kierowca na stronie Uber i wgraj w niej wszystkie niezbędne dokumenty. Musisz też pobrać aplikację Uber Driver.
  1. Zaczekaj na wypis licencji. Ogarniamy go dla Ciebie!
  1. Wsiadaj za kółko i zarabiaj!

 

Praca Uber bez samochodu – Warszawa, Wrocław i Kraków

Praca Uber bez samochodu? To jak najbardziej możliwe! Nie musisz mieć własnego auta, żeby jeździć w Uberze. Jeśli auto udostępnia Ci partnerka/partner, ktoś z rodziny lub znajomych, to wciąż możesz pracować. Samochód możesz też wynająć z naszej zaprzyjaźnionej floty. Warszawa, Wrocław, Kraków – to właśnie w tych miastach mamy dostępne auta na wynajem. Nowe Toyoty Corolle Hybrid czekają na swoją pierwszą jazdę. Przetestuj je 😉

Dołącz do grona kierowców Uber i zobacz, jak wygląda zarabianie na własnych zasadach. Skontaktuj się z nami i rozpocznij pracę!