Bolt to bezsprzecznie największa konkurencja dla Uber Taxi. Dla wielu jest ona alternatywą w momencie szukania przejazdów z punktu A do punktu B. Poznaj nasze wszystkie aplikacje! #Bolt #taxi

Wracając jednak do sedna – czym tak właściwie jest Bolt?

To aplikacja taxi, którą Polacy uwielbiają za niskie ceny, częste promocje i dużą dostępność kierowców w każdym większym i średnim mieście. Bolt oryginalnie pochodzi z Estonii, a jego dawna nazwa to Taxify. Aby pracować w Bolt, potrzebujesz samochodu, który przeszedł przegląd pod kątem taksówki i w którego dowodzie rejestracyjnym widnieje pieczątka taxi, a auto musi posiadać (naklejone lub montowane na magnes) numer boczny taksówki oraz “koguta” (lampkę na dachu). Jeśli nie wiesz, jak je uzyskać, napisz do nas! 

Pracujesz w godzinach działania aplikacji, w dowolnie wybranym przez siebie czasie. Zarobki w Bolcie, w zależności od czasu, który poświęcasz na pracę, wahają się między 500 a 2000 zł tygodniowo! Ale o tym opowiemy Ci trochę więcej w dalszej części artykułu!

Czy warto wybrać nas na partnera flotowego? Tak! Wypłaty otrzymujesz, co tydzień, a nasza prowizja to 50 zł+1% od zarobków brutto (jeśli wybierzesz dwie lub więcej aplikacji taxi, płacisz zawsze 50 zł+1%).Decydując się na współpracę z partnerem, nie musisz zakładać własnej działalności – skupiasz się jedynie na pracy, a wszystkie formalności, takie jak:

  • wyrabianie licencji,
  • księgowość,
  • wypłacanie Ci wypłaty,
    stoją po stronie pracodawcy.

Przejdź do naszego panelu: CityDrive – Premium partner (citydrive.pl) i zarejestruj się! Skontaktujemy się z Tobą i niedługo zaczniesz pracę.

Zarobki kierowcy Bolt

Średnio każdy kierowca, który wybiera pracę w Bolt, jako swoje jedyne źródło zarobku i pracuje w pełnym wymiarze godzin zarabia od 5 000 PLN do 10 000 PLN brutto. Oczywiście wszystko zależy od miasta, dni i pór dnia w których pracujesz. Podstawowym zarobkiem jest opłata za przejazd – do tego doliczane są napiwki, bonusy i gotówka.

Jeśli śledzisz nasz fanpage na Facebooku, to wiesz, że Bolt bardzo często organizuje akcje promocyjne, w których kierowca może otrzymać dodatkowe pieniądze za zrealizowanie zadań, tzw. “questów”.

 

 

Dokumenty bez których nie rozpoczniesz pracy

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Badania lekarskie
  • Testy psychotechniczne