Marzysz o pracy za kółkiem? Jesteś fanem motoryzacji, a wsiadając za kółko, czujesz się szczęśliwy i wolny? To tak, jak my! To również z tego powodu postanowiliśmy zacząć działać na rynku aplikacji taxi.

Nasi pracownicy w większości przypadków przeszli tę samą drogę – od pracy za kierownicą, zarówno w aplikacjach, jak i usługach transportowych. Jeździli wszystkim, czym tylko się dało – osobówkami, busami, lawetami, a nawet tirami! To wszystko spowodowało, że dziś, jak mało kto znamy się na pracy kierowców i wiemy, co potrzebne jest do pracy za kółkiem.

Specyfika pracy w aplikacjach to nasz konik – jesteśmy jednym z najdłużej działających partnerów na rynku, a to oznacza, że przez lata wypracowaliśmy system pracy, który jest skuteczny i efektywny.

Co więcej, jesteśmy partnerem, który umożliwia Ci jazdę na wielu różnych aplikacjach. W naszej ofercie znajdziesz aż 4 różne aplikacje taksówkarskie, na których możesz podjąć pracę w zaledwie kilka dni!

Nie wiesz, która aplikacja będzie idealna dla Ciebie? Sprawdź, wybierz, skontaktuj się z nami i spełnij swoje marzenie o pracy za kierownicą!

BOLT

Według nas to obecnie największa konkurencja dla najpopularniejszego Ubera, która pojawiła się na polskim rynku w 2013 roku. Jest to aplikacja, która rozwija się w zawrotnym tempie i co rusz wprowadza wiele nowości – najnowszym pomysłem jest wprowadzenie samochodów na minuty. To świeży projekt, udostępniony wyłącznie na terenie Estonii, ale kto wie, może za jakiś czas będziemy mieli możliwość wynajmu nie tylko hulajnóg, ale również samochodów od Bolt!

W aplikacji pracujesz bez grafiku. Logujesz się wtedy, kiedy możesz i chcesz. Zarabiasz na każdym wykonanym kursie, a dodatkowo możesz liczyć na ciekawe promocje i bonusy.

Poza tym szczerze musimy przyznać, że uwielbiamy Bolta, za ich niekonwencjonalny marketing! Sprawdźcie ich social media i przekonajcie się sami – w szczególności instagram. 🙂

Na ich stronie www znajdziecie świetnie zorganizowaną sekcję FAQ, w której znajdziecie odpowiedź na każde nurtujące Was pytanie https://support.taxify.eu/hc/pl/categories/115000300833-Kierowcy, a jeśli nie – oczywiście możecie pytać nas! Znamy odpowiedź na każde pytanie – przekonaj się.

Miasta, w których działa Bolt: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Rzeszów, Silesia (Śląsk), Sopot, Szczecin, Tarnów, Toruń, Trójmiasto, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zielona Góra.

Wybierając nas na swojego partnera koszt rozliczenia to 30 zł, jeśli wybierzesz dwie lub więcej aplikacji, płacisz zawsze 50 zł!

Jesteś zdecydowany na pracę w tej aplikacji? Świetnie! Wypełnij formularz: https://citydrive.pl/bolt/ i zaczekaj na kontakt z naszej strony – nie potrwa to długo, obiecujemy! 🙂

FREE NOW

Wcześniej znana jako MyTaxi – to aplikacja, która pierwsza na świecie połączyła kierowców z pasażerami, umożliwiając im płatność mobilną za przejazd! Całkiem niedawno, dzięki wprowadzeniu funkcji quick pay – płatność pobierana jest automatycznie z karty Klienta. My uwielbiamy tę apkę! Ciekawostką jest, że w 2019 mytaxi stało się częścią globalnej marki Free Now, będącą grupą kapitałową wynikającą z połączenia firm BMW i Daimler w zakresie usług mobilności miejskiej.

FREE NOW to pierwsza na świecie aplikacja do zamawiania taksówek, której głównymi udziałowcami są Daimler AG i BMW.

Wybierając FREE NOW sam decydujesz, kiedy – i przez ile czasu – chcesz jeździć. Śmiało możesz dorabiać w wolnym czasie i połączyć to z pracą stałą. Wypłatę otrzymujesz, co tydzień. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Masz opcję realizowania przejazdów “na teraz” lub planować dzień, przyjmując kursy z wyprzedzeniem. Na czas trwania kursu FREE NOW udostępnia Ci numer telefonu do Klienta, co zdecydowanie ułatwia pracę.

Bardzo często w aplikacji pojawiają się bonusy, które otrzymujesz od określonej liczby zrealizowanych kursów (tzw. Questy).

Dzięki funkcji “Kurs po Drodze”, możesz wybrać zlecenia znajdujące na trasie do określonego celu. Dzięki globalnemu działaniu w aplikacji opracowano wiele rozwiązań, które maksymalnie ułatwiają pracę, np. funkcja “wirtualnej Kolejki Lotniskowej”, czyli system sprawiedliwego przydzielania zleceń z lotniska bez potrzeby zajmowania miejsca na postoju pod terminalem, czy funkcja “Kurs w Pobliżu”, dzięki której kierowca może zaakceptować kurs w trakcie trwania bieżącego i skrócić czas dojazdu do kolejnego klienta.

Jednak to nie wszystko aplikacja współpracuje z topowymi hotelami i restauracjami w Polsce, a także jest wyłącznym partnerem imprez takich jak: Open’er, Orange Warsaw Festival czy Ironman.

FREE NOW dostępne jest w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Katowicach i strefie GOP, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

Wybierając nas na swojego partnera koszt rozliczenia to 30 zł, jeśli wybierzesz dwie lub więcej aplikacji, płacisz zawsze 50 zł!

UBER

Tej aplikacji z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać! Możemy się założyć, że przynajmniej raz jechaliście na miejscu pasażera w Uberze.

Ale jak wygląda praca w aplikacji? W Uberze to Ty rządzisz! Ruszasz w drogę tylko wtedy, kiedy masz na to ochotę. Sam sobie jesteś szefem. Zarabiasz na każdym wykonanym zleceniu. Zasada jest prosta – im więcej jeździsz, tym wyższy przychód możesz uzyskać. Bonusy i wyższe stawki wrzucane są bardzo często, szczególnie w godzinach wysokiego zapotrzebowania na kierowców.

Mnożniki standardowych stawek i minimalne wynagrodzenie za przejazd różnią się w zależności od miasta i pory dnia, dlatego warto spróbować pracy w różnych porach dnia i połączyć ją z innymi aplikacjami.

Z pewnością wybór Ubera jest bezpieczny – w większości przypadków to tę aplikację Klienci wybierają jako pierwszą, by zarezerwować przejazd. To zwiększą szanse na złapanie kursu i daje Ci możliwość atrakcyjnych zarobków.

Sprawdź stronę Ubera, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania https://www.uber.com/pl/pl/drive/basics/, a jeśli ich tu nie ma – napisz. 🙂 Mamy w swojej flocie tysiące kierowców. Uber nie ma przed nami tajemnic.

Miasta, w których działa Uber:

Częstochowa, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Radom, Silesia (Śląsk), Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.

Wybierając nas na swojego partnera koszt rozliczenia to 30 zł, jeśli wybierzesz dwie lub więcej aplikacji, płacisz zawsze 50 zł!

Wiesz, że Uber jest dla Ciebie? Wypełnij formularz i zacznij pracę, szybko i pewnie!

Uber

 

Czego potrzebujesz do pracy w roli kierowcy?

  • Prawo jazdy
  • Zaświadczenia o niekaralności – w większości aplikacji
  • Dowód osobisty lub paszport
  • Badania psychotechniczne dla kierowców
  • Orzeczenie lekarskie
  • Licencja Taxi

Odpowiednio uzbrojony samochód, spełniający wymogi konkretnej aplikacji (kogut i numer)

Jak zacząć przygodę z aplikacjami taxi?

Jeśli w wyżej wymienionych nie znalazłeś linku do formularza zgłoszeniowego – śmiało skontaktuj się z nami! W szybkim tempie przeprowadzimy proces rekrutacji i uzbrojenia samochodu.