Wyobraź sobie, że pracujesz bez szefa, sam ustalasz swój grafik, a wypłatę otrzymujesz co tydzień. Brzmi jak marzenie? To nie sen – tak może wyglądać Twoja praca kuriera! Jak zacząć w Uber Eats?

SPIS TREŚCI

Czym jest Uber Eats?

Firma Uber w 2009 roku uruchomiła aplikację, która oferowała przejazdy pasażerskie transportem samochodowym. Uber Eats jest kolejną aplikacją tej firmy, dzięki której można zamówić jedzenie z dostawą do domu. 

Wystarczy zarejestrować się do aplikacji, podpiąć swoją kartę płatniczą oraz wpisać adres. Aplikacja wyświetla restauracje, które są dostępne w okolicy. Przy każdym zamówieniu pokazuje się czas dostawy oraz możliwość kontrolowania jazdy kuriera na mapie. 

No i właśnie! Ciekawe jest nie tylko działanie apki, ale też to, jak pracować w Uber Eats. Zanim jednak przejdziemy do tego, jak zacząć w Uber Eats, powiemy o korzyściach tej pracy.

Korzyści dla kurierów Uber Eats

Praca w Uber Eats ma sporo korzyści! Jednym z nich jest elastyczny grafik, który pozwoli Ci połączyć pracę z pasją. Możesz pracować dorywczo lub potraktować pracę dostawcy jako jedyne źródło utrzymania. Jako renomowany partner Uber, umożliwiamy Ci pracę, w której rozwozisz jedzenie i zarabiasz od 20 zł/h. 

Praca Uber Eats jest dla Ciebie! Współpracując z City Drive, otrzymujesz legalne zatrudnienie, zgarniasz bonusy i premie, a co najważniejsze – wypłatę otrzymasz zawsze na czas (co tydzień)!

Uber Eats praca – opinie

Jesteś ciekawy, jakie są opinie o pracy w Uber Eats? Mamy informacje prosto od aktywnych kurierów. Oto najczęściej powtarzające się opinie o pracy w Uber Eats:

 • duże wsparcie od supportu,
 • elastyczny czas pracy,
 • idealna praca dorywcza,
 • możliwość poznania interesujących osób.

Jak sam widzisz, praca w Uber Eats opinie ma pozytywne! Jesteś przekonany, by zostać kurierem tej apki? To zobacz, jak pracować w Uber Eats.

Jakie są wymogi dla kurierów Uber Eats?

Aby pracować jako kurier Uber Eats, musisz:

 • posiadać środek transportu, którym będziesz się poruszać (rower, skuter lub samochód),
 • mieć dostęp do telefonu komórkowego z połączeniem internetowym,
 • być pełnoletnim,
 • mieć aktualne zdjęcie profilowe,
 • mieć ważne prawo jazdy (jeżeli chcesz jeździć skuterem lub autem).

Dostawca aplikacji Uber Eats

Jak zacząć pracę w Uber Eats?

Przedstawiamy szczegółową instrukcję rejestracji dostawcy w kilku krokach:

a) Utwórz konto w naszym panelu kuriera i podpisz umowę.

b) Zarejestruj się na stronie Uber.

Rejestracja dostawcy – krok po kroku:

1. Przejdź na stronę Zarejestruj się, aby realizować dostawy. W czasie rejestracji zaznacz, jakim pojazdem będziesz się poruszać. To ważne ze względu na ewentualne zmiany, które będziesz mógł wprowadzić jedynie poprzez kontakt z działem wsparcia lub w Biurze Obsługi Kierowców.

2. Zostaniesz przekierowany do pobrania aplikacji. Jest to aplikacja przeznaczona dla kierowców i dostawców, w której będziesz otrzymywał zlecenia.

3. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji zostaniesz poproszony o następujące dane:

 • Zdjęcie profilowe
 • Pierwsza strona dowodu osobistego
 • Zdjęcie torby termicznej
 • Dodatkowo, jeżeli chcesz dostarczać samochodem, musisz wgrać: prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie OC.

4. Po przesłaniu wszystkich niezbędnych dokumentów odczekaj 24-48h na ich akceptację. Po akceptacji dokumenty zostaną podświetlone na zielono.

5. Podepnij się pod City Drive w aplikacji. Jeśli nie dostaniesz od nas zaproszenia, to napisz na adres mailowy: biuro@city-drive.pl. W treści wiadomości napisz swoje miasto, numer telefonu oraz mail, który podałeś w aplikacji.

6. Po aktywacji konta w Biurze Obsługi Kierowców warto sprawdzić, czy możesz już przejść w tryb online. W tym celu uruchom aplikację i kliknij niebieski przycisk „Ruszaj”. Zastanawiasz się, czy rejestracja dostawcy przebiegła pomyślnie? Po zakończonym procesie w dolnej belce pojawi się informacja: „Jesteś w trybie online”.

  Jak pracować w Uber Eats?

  Jak tylko chcesz! To Ty wybierasz dni i godziny pracy – nie ma żadnego grafiku. Pamiętaj, żeby jeszcze przed rejestracją swojego konta, ustalić, jakim sprzętem chcesz dostarczać zamówienia, bo musisz to zaznaczyć, tworząc swoje konto. Ważna jest też torba – możesz ją załatwić od Uber Eats lub od nas! Pamiętaj, że torba termiczna nie musi mieć logo Uber Eats, więc możesz pracować z każdą inną, którą mamy w swojej ofercie!

  Masz jeszcze jakieś pytania? Zawsze możesz się skontaktować z naszymi specjalistami 😉 Pisz biuro@city-drive.pl lub dzwoń 730 000 310. 

   

  Teraz już wiesz, już wygląda rejestracja dostawcy w Uber Eats, jak zacząć pracę i  jak pracować. Podejmujesz wyzwanie? Dołącz do naszej ekipy – pomożemy Ci we wszystkim!