GLOVO DARK STORE – DOSTAWA Z BIEDRONKI I BIEK

Glovo już od jakiegoś czasu ma własne magazyny. Wszystko po to, by usprawnić dostawy, skrócić ich czas i zwiększyć zadowolenie klientów. Wie o tym niejeden kurier Glovo. Glovo Dark Store oznacza dla Gloverów dostawy w promieniu 2 km od magazynów i stałą stawkę gwarantowaną w wysokości 25 zł na godzinę.  

Jeśli czytasz ten artykuł, to na pewno zastanawiasz się, co to Glovo Dark Store, czym jest BIEK i dlaczego Glovo ma własne magazyny. Zaraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zostań z nami i dowiedz się tego, co powinien wiedzieć każdy kurier Glovo!

SPIS TREŚCI

Co to Glovo Dark Store?

Cała idea Glovo Dark Store polega na przygotowaniu w ciągu kilku minut zamówienia oraz dowozie przesyłek przez kurierów do 15 minut. Szybkie przygotowanie zamówień umożliwiają poniekąd własne magazyny Glovo.

Dostawa zakupów z Glovo Dark Store jest możliwa nie tylko w Polsce, ale również w Europie, a nawet w Ameryce Łacińskiej. Gdzie kurier Glovo może znaleźć magazyny w Polsce? Warszawa ma swój magazyn Glovo, ale to nie wszystko!

Magazyn Glovo – Warszawa i…

W Polsce czołowym partnerem Glovo Dark Stores jest sieć sklepów Biedronka. Dobrze słyszycie, dostawa z Biedronki odbywa się dzięki kurierom Glovo!  Od 15 października 2021 roku własne magazyny Glovo Dark Stores działają w: Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Jeżeli nie mieszkasz w żadnym z wymienionych miast, to nie martw się! Zawsze możesz dołączyć do kurierów, którzy dostarczają zamówienia z restauracji! Jeśli chcesz się zgłosić, to zarejestruj się w naszym panelu kurierskim.

Dostawa z Biedronki – wszystko, co musi wiedzieć kurier Glovo

Zakupy to Twoja specjalność i chcesz realizować dostawy z Biedronki? Wypunktowaliśmy, co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się być częścią BIEK.

* Podczas zmiany jesteś przypisany do danego magazynu – zawsze wracasz do tego samego punktu. W każdym mieście jest kilka własnych magazynów Dark Store. Dla przykładu. Warszawa ma kilka magazynów, ale Ty będziesz woził zakupy tylko z jednego, do którego zostałeś przypisany.

* Logujesz się do aplikacji, będąc w okolicy magazynu, dla którego pracujesz (150 m). Dostawa zakupów musi być szybka!

* Zawsze jesteś w okolicy magazynu podczas oczekiwania na zamówienie. Jeśli Cię nie będzie w promieniu 150 m, system może Cię usunąć i nie będziesz widoczny, co oznacza brak możliwości przyjmowania zamówień.

* Kursy w promieniu – tylko do 2 km!

* Musisz pracować na autoakceptacji zamówień (autoassign).

* Glovo Dark Store obiecuje Klientowi dostarczenie zamówienia w ciągu kwadransa, dlatego aplikacja mierzy czas każdego kuriera i jest to główny wyznacznik. Pamiętaj, żeby dostarczyć zamówienie od razu po otrzymaniu go!

* Sloty dedykowane – stracisz je, jeśli Twój czas dostawy często będzie przekraczał 15 minut.

 

Kurier Glovo

Dostawa Biedronka – co to BIEK?

Obiecaliśmy wyjaśnić, czym jest BIEK i to właśnie zrobimy. BIEK to usługa Biedronki i Glovo, dzięki której kurier Glovo dostarcza zakupy z Biedronki. Klient musi pobrać aplikację Glovo, a usługa aktywuje się, jeśli zainteresowany dostawą znajduje się w jednej z obsługiwanych stref. Zagadka rozwiązana!

Zacznij pracę w Glovo

Chcesz zacząć pracę w Glovo i zarabiać wysoką stawkę gwarantowaną? Zgłoś się do nas! City Drive to rekomendowany partner flotowy. Zadzwoń do nas (+48 730 000 310) lub napisz na Facebooku, Insta lub Telegramie, a ustalimy najlepsze warunki współpracy.

Wiesz już co to Glovo Dark Store, ale pamiętaj, że to tylko jedna z możliwości pracy. Kurier Glovo nie musi się ograniczać, dostawa zakupów z Biedronki to nie wszystko. Zaproponujemy Ci wachlarz możliwości, bo zależy nam na tym, żebyś lubił swoją pracę 😉

Dołącz do naszej grupy na Facebooku dla aktywnych kierowców Glovo: Glovo Polska – dostawcy, kurierzy