City Drive to partner flotowy najlepszych aplikacji delivery. Dzisiaj opowiemy Wam o jednej z nich – to Żabka Jush, czyli kolejna aplikacja, z którą możesz zarabiać jako kurier! A kurier Żabka Jush ma naprawdę fajnie! Przeczytaj ten artykuł – zdradzimy wszystkie szczegóły pracy jako dostawca w Żabce!

SPIS TREŚCI

Czym jest Żabka Jush?

Żabkę każdy zna, jest tuż za rogiem. Sklepy Żabki są odwiedzane każdego dnia przez ponad 2,5 miliona klientów! Żabka jest polskim gigantem na rynku corner store, który wprowadza usługę dowozu.

Czym jest Żabka Jush? Jest to aplikacja, która działa od października 2021 roku. Apka umożliwia zamawianie produktów spożywczych bez wychodzenia z domu.  Aplikacja oferuje duży wybór- już teraz można zamawiać 1300 produktów!

Myślisz, że to nic nowego? To nieprawda! Zauważ, że sklepy Żabka znajdziesz w wielu miejscach. Oznacza to zakupy z błyskawicznymi dostawami zakupów w miejsce docelowe. Od złożenia zamówienia kurier przybywa na adres klienta w 15 minut. I jeszcze jedna rzecz. Określenie dostawca w Żabce to takie uproszczenie, bo przecież wszyscy wiemy, że chodzi o kuriera, który pracuje w Żabka Jush.

Do niedawna Dark Store było czymś niespotykanym w naszym kraju. Jednak, jak widać, kolejna firma stawia na rozwój magazynów i zatrudnia własnych dostawców.

Jak wygląda praca kuriera w Żabce?

Zacznijmy od stawek, bo przecież to jedna z najważniejszych rzeczy! Żabka gwarantuje wysokie zarobki godzinowe – 25-35 zł. Jednak plusów tej pracy jest zdecydowanie więcej:

  • Szybkie dostawy na krótkich dystansach – zakupy mają być dostarczane do Klientów w 10-15 minut.
  • Praca w każdy dzień tygodnia – dostosowana do Twoich możliwości. Aplikacja działa w godzinach otwarcia sklepów, czyli 7:00-23:00.
  • Cotygodniowe wypłaty.
  • Chillroom, w którym dostawcy mogą odpocząć między kursami – w tym miejscu możesz zostawić swoje rzeczy, napijesz się, zjesz i naładujesz sprzęt.
  • Co ważne- nie musisz mieć swojego środka transportu! Żabka oferuje skutery dla swoich kurierów.

Kurier Żabka – opinie o pracy

Kurierzy pracujący dla Żabki chwalą sobie:

-krótkie dystanse,

-elastyczny grafik,

-wypłaty co tydzień,

-miejsce na odpoczynek podczas pracy,

-zapewniony przez Żabkę środek transportu do wykonywania kursów.

Jak widzisz, warto dołączyć do kurierów i pracować dla Żabki!

 

 

Kurier Żabka Jush

Gdzie możesz jeździć z Żabką Jush?

Aplikacja Żabka Jush działa pełną parą! Kurierzy Żabki są już w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Krakowie i w Katowicach! Żabka cały czas prężnie się rozwija i na pewno wkrótce pojawią się nowe miasta! Bądź czujny i zacznij pracę jako kurier Żabka Jush!

Jak dołączyć do dostawców Żabki Jush?

Chcesz dołączyć do ekipy Żabki? Od pracy dostawcy dzieli Cię zaledwie kilka kroków:

  1. Aplikuj na stronie Żabka Jush: https://jush.pl/jezdzij-z-nami/. Pamiętaj, aby podać wszystkie wymagane informacje!
  2. Zarejestruj się w naszym panelu kuriera: https://www.panel.city-drive.pl/register. Podaj nam te same dane, które podałeś na stronie Jush – to ułatwi cały proces 😉
  3. Skontaktujemy się z Tobą! Odbieraj telefon i czytaj maile. Podpisz umowę w naszym panelu i zacznij pracę jako dostawca w Żabce!

Wszystko gotowe. Realizuj kolejne kursy i zarabiaj. Praca jako kurier Żabka jest naprawdę fajna, ale czekamy też na Twoją opinię!

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chcesz poczytać, co u innych kurierów Żabka Jush, to zajrzyj na grupę poświęconą dostawcom Jush. Pojawiają się tam ciekawe pytania, ale też opinie – https://www.facebook.com/groups/kurierzyzabki

Dostarczaj zamówienia. Razem z nami!