BOLT PRO – DOŁĄCZ DO ELITARNEJ GRUPY KIEROWCÓW

Wiesz, że Bolt wprowadził specjalny program wyróżniający najlepszych kierowców? Wiadomo, że w Bolt każdy kierowca jest najlepszy. To właśnie dlatego KAŻDY może korzystać z programu Pro. Co to Bolt Pro? Bolt Pro to tańsze ubezpieczenia, zniżki na paliwo i wiele innych… Zainteresowany? Czytaj dalej!

SPIS TREŚCI

Czym jest Bolt Pro?

Już za chwilę dowiesz się, co to Bolt Pro. Gotowy? Bolt Pro jest programem dla kierowców, którzy chcą skorzystać z wielu zniżek. Uczestnicy programu mogą korzystać z rabatów na ubezpieczenie Taxi Bolt. Co więcej, kurierzy mogą zyskać dodatkowe zniżki na paliwo na stacjach Orlen, a w razie wypadku Bolt oferuje darmowe konsultacje prawne. Brzmi dobrze? To nie wszystko!

Rabat na ubezpieczenie Taxi Bolt

Wiesz już, co to Bolt Pro, pozwól więc, że podzielimy się z Tobą kolejną dawką informacji. Mamy sposób na tańsze ubezpieczenie Taxi Bolt i już się nim z Tobą dzielimy. Dołączając do Bolt Pro otrzymujesz rabat na ubezpieczenie Taxi Bolt (taniej o 10%). Jest to możliwe dzięki współpracy z Cachet. Rabat na NNW, OC i Assistance w PZU lub Allianz.

Na start otrzymujesz 50 zł rabatu na ubezpieczenie Taxi Bolt, a dodatkowo za przejazdy Boltem otrzymujesz 10% cashbacku.

Zniżki na paliwo

Masz już ubezpieczenie Taxi Bolt, więc teraz opowiemy Ci o kolejnym udogodnieniu. Z Bolt Pro otrzymasz także zniżki na paliwo. Obowiązują one tylko na stacjach Orlen. Zniżki to aż do 8-12 groszy mniej na litrze paliwa. Zniżki możesz odebrać na wszystkich stacjach Orlen -Bliskiej, Orlenie, CPN i Petrochemia.

Jeżeli jesteś kierowcą partnera flotowego, chcesz otrzymywać zniżki i nie wiesz, co należy zrobić to załączamy instrukcję:

 1. Zgłoś się do swojego partnera i wyraź chęć korzystania ze specjalnych zniżek na paliwo.  Dostaniesz kartę Biznestank lub upoważnienie BOLT. W przypadku otrzymania upoważnienia musisz poprosić obsługę stacji Orlen o wyrobienie nowej karty.
 2. Pamiętaj, aby zawsze mieć przy sobie kartę i pokazywać ją przy płatności za paliwo. Dodatkowo, żeby uzyskać rabat, numery rejestracyjne auta i karty muszą być zgodne.
 3. Dodaj swoją kartę do aplikacji Orlen Pay- rabat będzie naliczał się automatycznie. W ten sposób nie musisz podchodzić do kasy i omijasz długie kolejki.
 4. W celu utrzymania wysokiego rabatu wykonuj minimum 1 przejazd w tygodniu.

Darmowe konsultacje prawne w razie wypadku

Darmowe konsultacje prawne przy wypadkach – niestety czasami wypadki chodzą po… kierowcach. W Polsce w razie wypadku, jeśli pasażer zostanie poszkodowany, spędzi w szpitalu dłużej niż 7 dni, z automatu zakładana jest sprawa karna. W takim przypadku wszyscy kierowcy Bolta mogą liczyć na darmową konsultację u prawnika. Miałeś wypadek? Nie martw się! Napisz do supportu przez aplikację lub na poland-drivers@bolt.eu.

Będąc kierowcą Bolta Pro z pewnością wymienione bonusy odczujesz niemal namacalnie, jednak jest coś jeszcze. Bolt przygotował większe i lepsze wsparcie supportu. A wszystko po to, żeby najważniejsze sprawy załatwiać “od ręki”.

Dodatkowo… Bolt wyróżnia sprawdzonych Kierowców – im lepszy jesteś, tym więcej przejazdów zrealizujesz i więcej zarabiasz!

Jak zostać PRO?

To banalnie proste – poinformuj swojego partnera, że chcesz korzystać ze zniżek.
Jeździsz na własnej działalności? Skontaktuj się z supportem Bolt!

I to tyle! Rabat na ubezpieczenie Bolt jest już Twój!

Dlaczego Bolt?

Pracujesz w godzinach działania aplikacji, w dowolnie wybranym przez siebie czasie. To ty ustalasz swój grafik, wyrabiasz tyle godzin, ile chcesz. A co najważniejsze, nie jesteś uzależniony od szefa!

Możesz jeździć i zarabiać dodatkowe pieniądze. Zarobki w Bolcie, w zależności od czasu, który poświęcasz na pracę, wahają się między 500 a 2000 zł tygodniowo!

Wypłaty otrzymujesz, co tydzień, a nasza prowizja to przy jednej aplikacji 30 zł. Jeśli wybierzesz dwie aplikacje – 50 zł, natomiast 3 lub więcej aplikacji taxi, płacisz zawsze 70 zł!

 

 

 

 

 

Kierowca Bolta

Jak działa aplikacja Bolt?

  1. Przyjmujesz zgłoszenie
  2. Obierasz klienta
  3. Jedziesz w miejsce docelowe

  Zainteresowany byciem pro kierowcą Bolta? Wejdź w link i dołącz do nas: https://citydrive.pl/bolt-pro-dolacz-do-elitarnej-grupy-kierowcow/ 

  Zgarnij rabat na ubezpieczenie Bolt i ruszaj w drogę!

  Jakie są wymagania dla kierowców Bolta?

  Aby pracować w Bolt, musisz mieć ukończone 18 lat, ważne prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności z KRS oraz badania lekarskie i psychotesty. Dodatkowo potrzebujesz samochodu, który przeszedł przegląd pod kątem taksówki i w którego dowodzie rejestracyjnym widnieje pieczątka taxi, a auto musi posiadać (naklejone lub montowane na magnes) numer boczny taksówki oraz “koguta” (lampkę na dachu).

  Chcesz zacząć jeździć w Bolt i podjąć nowe wyzwanie? Co to dla Ciebie! Skontaktuj się z nami: 730 000 310.

  Przeczytaj więcej naszych artykułów!