BOLT FOOD PRACA – OPINIE KURIERÓW I ZAROBKI!

Bolt Food wznawia rekrutację! I to w kilku dużych miastach – na tę informację czekaliśmy z utęsknieniem. Wiemy, że Wy też.
O tym, czy i dlaczego warto pracować w tej aplikacji, dowiecie się z tego artykułu. Jeśli szukacie alternatywy dla pracy w Glovo, Uber Eats lub innych apkach – przeczytajcie go. Przedstawimy Wam tu wszystkie najważniejsze informacje. Poznacie opinie o pracy w Bolt Food.

Jak już pewnie wiecie, Bolt i Uber działają na rynku taxi od wielu lat. Przywożą, odwożą i dowożą pasażerów większych i mniejszych miast, a od pewnego czasu dostarczają im też jedzenie. A to wszystko za sprawą aplikacji Uber Eats i Bolt Food. Obie radzą sobie świetnie, ale dzisiaj skupimy się na tej drugiej. Opowiemy o tym, gdzie rekrutują i… na jakie zarobki można liczyć, pracując w Bolt Food. Dodatkowa robota, a może praca na pełen etat? Dołącz do ekipy Bolt Food i zarabiaj!

Bolt Food kurier

Kurier Bolt Food to osoba, która ma ukończone 18 lat i nie lubi nudy! Zanim przejdziemy do tego, jak wyglądają zarobki Bolt Food, pogadajmy od prowizji. City Drive co tydzień pobiera od aktywnych kurierów 15 zł. Tylko tyle, a kurier jest legalnie zatrudniony. Nie jeździsz przez cały okres rozliczeniowy? To kasa zostaje na Twoim koncie. Pracujesz bez grafiku – tak, jak lubisz.

Chcesz sobie dorobić? Bolt Food to strzał w dziesiątkę! W tej aplikacji jesteś sam sobie szefem – tylko Ty decydujesz o godzinach pracy. Wszystko dopasowujesz do swoich własnych potrzeb.
Szukasz pracy na pełen etat? Dopasuj harmonogram tak, żeby zapełnić sobie cały tydzień – w Bolt Food to nie problem.

Bolt Food – więcej korzyści z pracy w aplikacji

Grafik dopasowywany pod własne możliwości to tylko jedna z wielu zalet Bolt Food – oto pozostałe:

  1. Dostarczasz na dowolnym pojeździe – możesz wybrać samochód, a jeśli nie masz prawo jazdy – skuter, rower, a nawet hulajnogę.
  2. Bardzo dobre zarobki – wszystko zależy od miasta, w którym dostarczasz, ale kurierzy Bolt Food dostają około 15 zł za zamówienie. W okresach dużego zapotrzebowania możesz liczyć na dodatkowe bonusy!
  3. Wypłaty co tydzień na Twoim koncie.
  4. Dołączając do Bolt Food, możesz liczyć na profesjonalne wdrożenie do pracy i szkolenie.
  5. Dobrze działający support – to bardzo ważne, bo komfort Twojej pracy jest najważniejszy.
  6. Nie potrzebujesz nabywać dedykowanego sprzętu – pracując dla Bolt Food, nie musisz mieć torby termicznej z ich logo (chyba że sam tego chcesz 😉). Bolt Food pozwala Ci dostarczać, w czym chcesz! Pracujesz w innych apkach? To śmiało korzystaj z torby, którą już masz.

Praca Bolt Food – zarobki

Wiesz już co nieco o zarobkach w Bolt Food, ale teraz zdradzimy Ci szczegóły. Oczywiście, to, ile zarabia kurier, zależy od różnych czynników. W grę wchodzi miasto, w którym pracujesz, godziny, w jakich dostarczasz, bonusy czy mnożniki.

Najlepsi kurierzy City Drive zarabiają w Bolt Food nawet 1000 – 1200 zł netto tygodniowo! Całkiem niezła suma, prawda? Ty też możesz dołączyć do najlepszych, ale jeśli nie masz takich aspiracji, to pewnie będziesz zarabiał standardowo około 300-400 zł netto tygodniowo. Więc też spoko.

Praca Bolt Food – opinie

Kurierzy cenią sobie pracę w Bolt Food za to, że nie muszą działać w niej na wyłączność. Wielu z nich jeździ dla Bolta i dla Uber Eats – to fajne rozwiązanie, dzięki któremu można jeszcze więcej zarobić.

Opinie o pracy w Bolt Food dotyczą też tego, że nie ma grafiku, więc można ruszać w drogę wtedy, kiedy się chcę. Bez żadnych większych zobowiązań. Jakby tego było mało, często wpadają fajne bonusy pieniężne, a mnożniki też są spoko.

Kurierzy w swoich opiniach podkreślają, że wybór City Drive na partnera to strzał w 10! Zawsze mogą liczyć na pomoc w wyborze apki i dostają odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rozliczeń. A do tego uśmiechy specjalistów, którzy obsługują w naszych biurach. Bezcenne! 😉

Bolt Food wznawia rekrutację! Sprawdź gdzie!

Wiadomo, że rekrutacja to ruchoma kwestia, bo zapotrzebowanie ciągle się zmienia. Pamiętajcie, aby śledzić nasze social media, gdzie na bieżąco informujemy o otwartych rekrutacjach. Możecie też dzwonić (730 000 310) i wpadać do biur City Drive.
Obecnie Bolt Food rekrutuje w: Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Jak zacząć pracę w Bolt Food?

Bardzo się cieszymy, że chcesz zacząć pracę w Bolt Food! Nie wiesz, od czego zacząć? Jak się zarejestrować? Odwiedź zakładkę Bolt Food na naszej stronie. Znajdziesz tam wszystkie informacje, które pozwolą Ci zacząć nową pracę. Nowy kurier Bolt Food? To właśnie Ty!